Atest

 

O firmie

Firma rozpoczęła działalność w 1989 r. jako Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe "ATEST"
Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Zawiązali ją wieloletni pracownicy inżynieryjno - techniczni Poznańskiego Biura Projektów Budownictwa Przemysłowego, posiadający wysokie kwalifikacje
i wymagane uprawnienia, w tym między innymi rzeczoznawców Ministra Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Obecnie zespół uzupełniają ludzie młodzi, absolwenci Wyższych Uczelni. Swoją wiedzą i doświadczeniem firmę wspierają również, współpracujący z nią na stałe specjaliści branżowi - też technolodzy w wielu dziedzinach przemysłowych oraz pracownicy placówek badawczych.
Dzięki temu Firma jest profesjonalnie przygotowana do realizacji trudnych, często nietypowych zadań.

Od chwili zaistnienia na rynku, przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa jest obsługa podmiotów działalności gospodarczej w zakresie doradztwa technicznego i inwestycyjnego oraz usług projektowych - głównie w dziedzinach: budownictwa przemysłowego, usługowego i komunalnego oraz równorzędnie w zakresie ochrony środowiska.
W roku 1999 r. Firma rozszerzyła działalność o obsługę rachunkowo-ekonomiczną.

W swoich realizacjach ATEST wykorzystuje nowe technologie oparte między innymi o specjalistyczne oprogramowania, które w części opracowane zostały na zamówienie Firmy a w części przez jej pracowników. Powstałe w ten sposób narzędzia pracy łatwo dostosować do indywidualnych życzeń Klientów i zmieniających się wymagań rynku.

Ideą Firmy jest, dążenie do zaspokojenia wszelkich potrzeb oraz oczekiwań Klientów w sposób, który pozwala kojarzyć Im produkt finalny z żądanym efektem, dobrą jakością i przystępną ceną.

  

Atest